loader image

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych

Z uwagi na wejście w życie 25 maja 2018 roku, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) przesyłamy Państwu informacje jak o gromadzeniu przez nas danych osobowych Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie danych osobowych i informacji dotyczących aktywności w sieci, a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących w związku z RODO praw.

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych Asgolab.pl Janusz Trzaskalik dalej określona Administratorem. 

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Dane przetwarzane są z uwagi skorzystanie z usług naszej firmie. A konkretnie do:
Realizacji celów zakupu,
Sprzedaży.
Dane które używamy w celach marketingowych pozostają anonimowe. Dzięki czemu zwiększamy bezpieczeństwo usług, a tym samym poziom wykrywania ewentualnych nadużyć. Dane nie będą przekazywane do osób trzecich.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Dane przetwarzane są w celu wykonywania obowiązków wynikających z zawartej transakcji oraz marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora oraz jego partnerów (np. wystawców )zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?

Masz prawo dostępu do swoich danych w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także wycofania udzielonej zgody w każdym momencie. Dlatego udostępniliśmy dla Ciebie specjalny adres mailowy asgolab@vp.pl

Z kim kontaktować się w celu realizacji swoich praw?

Naszym Administratorem Danych Osobowych jest Asgolab.pl Janusz Trzaskalik adres e-mail asgolab@vp.pl